KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Collage 13967654

nr 1396 7654

Bert-Johnny Nilsson

(1934-2004), Sverige

collage + gravyrer, 1 + 5 delar, mapp. Signerade. Numrerad 97/150. Oramade lösa blad, yttermått inklusive ram: 68x53 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

600 kr

måndag 10 maj 2021
kl 18:13:49

10/5 14:35:55 1      Vinnande bud

Bert-Johnny Nilsson

Läs mer om Bert-Johnny Nilsson